Copyright 2024 - Custom text here

ai katCzym jest AI?

AI (ang. artifical inteliigence), czyli sztuczna inteligencja to przejaw inteligencji programu komputerowego lub maszyny, która przypomina ludzkie zachowanie. Taką inteligencję program komputerowy nabywa w procesie uczenia i wykonuje odpowiednie obliczenia. Bazuje na „wytrenowanym” algorytmie poprzez wgrane do niego dane, a nie kodach napisanych przez programistów.

Przykład: Jeśli zapytamy sztuczną inteligencję o wydarzenie, które miało miejsce już po wgraniu danych, np. o wynik imprezy sportowej czy efekt obrad politycznych, to albo nie uzyskamy odpowiedzi, albo podana odpowiedź będzie nieprawidłowa. Dlaczego? Program nie nauczył się o danym wydarzeniu podczas procesu jego programowania.

Nowy projekt 2Polecam doskonały progam online do usuwania tła ze zdjęcia. Oczywiście najlepszy efekt otrzymamy, kiedy tło jest jednokolorowe np. białe, ale program również bardzo dobrze sobie radzi z kolorowym tłem.

Strona programu to -  Remove Background from Image – remove.bg

logo chatgptChatGPTchatbot opracowany przez OpenAI, wykorzystujący model GPT i służący do generowania odpowiedzi na dane wprowadzane przez użytkownika. Model ten został opracowany na podstawie dużych zbiorów danych, tak aby mógł prowadzić rozmowę i angażować się w różne tematy, od ogólnych rozmów po określone obszary wiedzy.

źródło - wikipedia.pl

STRONA - https://chat.openai.com/auth/login

Co potrafi czatGPT?

Czytaj więcej: ChatGPT

logo craiyonCzy chcesz zobaczyć najbardziej niesamowite rzeczy stworzone w postaci zdjęcia przez AI? Wystarczy tylko na stronie Craiyon w odpowiednie pole wpisać rzecz, którą chcesz zobaczyć, a sztuczna inteligencja już zrobi wszystko to znaczy: -wygeneruje i pokaże. Przykładowo możesz wpisać frazę "Siedząca krowa wygodnie w foteliku samochodowym"

Czytaj więcej: Craiyon

vocalJak oddzielić muzykę od vokalu w utworze mp3? Z pomocą przychodzi sztuczna inteligencja, która wykona to za nas.

Czytaj więcej: Zabawa z muzyka

ideogram

Suno AI, lub po prostu Suno, to generatywny program do tworzenia muzyki oparty na sztucznej inteligencji, zaprojektowany w celu generowania realistycznych utworów łączących wokal i instrumentację. 

Suno AI służy do:

    dreamZobacz (przetestuj) stronę internetowa, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Na tej stronie można tworzyć unikalną sztukę cyfrową. Online możesz przygotować praktycznie dowolny plakat, dekorację, aplikacja czy obraz na ścianę. 

   Nie trzeba się rejestrować, aby korzystać z Dream by Wombo. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy dotknąć przycisku Rozpocznij, aby przejść bezpośrednio do generatora kompozycji AI.

Czytaj więcej: Dream by WOMBO

ideogram

Ideogram to doskonałe narzędzie do generowania obrazów z tekstu, tak zwana „sztuczna inteligencja do grafiki”. Umożliwia użytkownikom tworzenie niezwykłych wizualizacji, logotypów i projektów, jedynie poprzez wpisanie odpowiedniego polecenia. Dzięki niemu, połączenie tekstu z obrazem staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. To niezwykła kombinacja kreatywności i technologii, która przesuwa granice tego, co uważaliśmy za możliwe.

Czytaj więcej: Ideogram

Karki świąteczne

 • Aleksandra Żyłkowska
  Aleksandra Żyłkowska
 • Angelika Jażewicz
  Angelika Jażewicz
 • Iwo Szostakiewicz
  Iwo Szostakiewicz
 • Julia Makar
  Julia Makar
 • Kacper Drupisz
  Kacper Drupisz
 • Kamila Gaweł
  Kamila Gaweł
 • Monika Żywiecka
  Monika Żywiecka
 • Wojciech Kierbić
  Wojciech Kierbić
 • 2019 - Karolina Kozłowska
  2019 - Karolina Kozłowska
f t g m