Copyright 2021 - Custom text here

SUPER GRA W ...KWADRATY!

Sprawdź się!
Do którego poziomu dojdziesz.Jeśli przejdziesz do poziomu 15 to jesteś mistrzem!!! myślenia.

Gra polega na klikaniu kwadratów, które zbierają koła. Trudność polega, na tym, że kwadraty po kliknięciu poruszają się po liniach prostych, natomiast koła są nieruchome.

Czekam na inforamcję o rekordzistach!.

http://gameaboutsquares.com/

zagraj

Program graficzny - PHOTOPEA (prawie jak PHOTOSHOP)

Zapraszam do zapoznania się z bardzo prostym programem graficznym, który jest dostępny w wersji online. Można również pobrać wersję na laptopa czy komputer. Progam został przygotwany na podstawie zaawansowanych programów graficznych takich jak Adobe Photoshop czy Gimp. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie. Twórcą progamu jest czeski progamista Ivan Kuckir.

Strona to: www.photopea.com

photopea

Malowanie na ekranie

Czy jesteś artystą? Jeśli tak to od pierwszego kliknięcia platformy Weavesilk zmienisz rysowanie w prawdziwe tworzenie sztuki, które dzięki temu staje się znacznie ciekawsze. Strona pozwala tworzyć futurystyczne geometryczne kształty. Formy tworzymy na czarnym tle, przez co może się wydawać, jakbyśmy tworzyli je w kosmicznej otchłani. Narzędzie pozwala zmieniać kolory i mieszać je do woli, przeciągając jeden na drugi. Możemy wybierać ilość punktów (od 1 do 6), które będą tworzyć symetryczne figury.

gwiazda

 

 

http://weavesilk.com/

Super przelicznik!

 Doskonała strona, która przelicza za nas. Z lewej strony należy wybrać co chcemy przeliczyć (jednostki np. czas, długość, ciśnienie i itd.), a w okienko wpisać wartość do przeliczenia. Strona przydaje się na fizyce i matematyce oraz innych przedmiotach.

Adres strony:  www.liczby.pl

przelicznik

Bezwzrokowe pisanie na klawiaturze

   Na naukę podobno nigdy nie jest za późno, a jeśli macie ochotę się o tym przekonać, możecie wziąć udział w bezpłatnym kursie internetowym szybkiego pisania na klawiaturze. Strona Typing.com pozwala śledzić postępy Waszej pracy, a na dodatek jest całkowicie darmowa. Mierzy szybkość i sporządza statystyki waszych ćwiczeń – stosuje pomiary osobno dla każdego klawisza i wykorzystuje je do generowania losowych słów z konkretną literką, co pozwoli na ponowne przećwiczenie waszych najsłabszych punktów. Za zrobienie ćwiczenia otrzymujecie odznaki, które zbieracie na swoim koncie. Każda odbyta przez Was lekcja będzie dokładnie sprawdzana i oceniana po to, aby następna była odpowiednio dobrana do waszych indywidualnych potrzeb i postępów.

Czytaj więcej: Bezwzrokowe pisanie na klawiaturze

Przydatne programy

Aztekium.pl  - to strona na, której znajduje się bardzo dużo przydatnych programów. Na przykład: Przelicznik procentów,  konwerter jednostek, program do odmiany wyrazów przez przypadki, program do nauki języków obcych, program do nauki szybkiego myślenia, program do nauki tabliczki mnożenia, Inteligentny bot, który rozmawia z ludźmi, ranking youtuberów, program do tłumaczenia wyrazów, synonimów, rymów, i wiele innych - Korzystanie z wszystkich programów jest całkowicie darmowe. - Nie są pobierane żadne opłaty, - Nie jest wymagana rejestracja ani podawanie jakichkolwiek danych.

http://aztekium.pl/aztekium.py

Tworzenie quziów online - KAHOOT

Świetna aplikacja do przygotowania testów, quizów, sprawdzianów online. Opdowiedzi można udzielać na telefonie, tablecie lub komputerze. Należy założyć konto i można w pełni korzystać z aplikacji.

Adres strony to  - kahoot.it

kahoot

Świetne puzzle

Puzzle -  www.jigsawplanet.com

Bardzo cieka wy i prosty w obsłudze program do tworzenia puzzli ze zdjęć lub dziecięcych obrazków. Można bawić się puzzlami online.

1. Możesz założyć konto, lub pracować bez zakładania konta.

2. Create- utwórz puzzle.

3.Przeglądaj- wybierz zdjęcie lub zeskanowany obrazek, suwakiem wybierz ilość kawałków do układania, zaznacz kształt swoich puzzli.Zatwierdź -Create.

puzzle

Darmowa grafika

Darmow zdjęcia w nbardzo dobrej rodzielczośći do zastosowania na stronach szkolnych i prywatnych.

Adres strony to: http://pixabay.com

k2.jpg

Karki świąteczne

 • Aleksandra Żyłkowska
  Aleksandra Żyłkowska
 • Angelika Jażewicz
  Angelika Jażewicz
 • Iwo Szostakiewicz
  Iwo Szostakiewicz
 • Julia Makar
  Julia Makar
 • Kacper Drupisz
  Kacper Drupisz
 • Kamila Gaweł
  Kamila Gaweł
 • Monika Żywiecka
  Monika Żywiecka
 • Wojciech Kierbić
  Wojciech Kierbić
 • 2019 - Karolina Kozłowska
  2019 - Karolina Kozłowska
f t g m