Copyright 2024 - Custom text here

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymałem fajne prezenty, ale jeden był szczególny.
Chciałem się z Wami nim podzielić i podziękować klasie IV. 

Przepiękne serce z sentencją Sokratesa, które powinna być zawsze na czasie.

serce socrates

painting paint colorful colors  Jesteś UI designerem? Piszesz strone i nie wiesz jakich kolorów użyć? A może po prostu musisz zrobić ładną, przyjemną i schludną prezentację? Nie ważne co z wymienionych powyżej rzeczy robisz, na pewno potrzebujesz ładnej palety kolorów, a strona coolors.co wygeneruje wam perfekcyjne kolory. Strona oferuje wam wygenerowanie kolorów monochromatycznych, analogicznych, tetriadycznych, potrafi nawet pobrać palete ze zdjecia czy tez kolażu.

                                      Strona do zmiany kolorów to: coolors.co

cJuż niedługo poszczególne zajęcia z języka programowania C++ dla klasy ósmej i nie tylko. Poznasz podstawowe konstrukcje językowe i rozwiniesz analityczne myślenie. Czy programowanie jest mi potrzebne? Czy chcę być programistą? Czy... na te i inne pytania odpowiesz sobie sam po przejściu przez wszystkie zajęcia.

Serdecznie zapraszam

 

  scratchDzisiaj (19.10.2018 r.) w Szkole Podstawowej nr 8 w Słupsku odbyło się podsumowanie II Międzyszkolnego Turnieju Programowania w Scratch. Nasz uczeń Santino Baniak z klasy 7b zdobył III miejsce. Santino zaprojektował grę edukacyjną na poziomie klas IV-VI dotyczącą działania na ułamkach.

   W dniu 10.10.2018 r. uczniowie z klas V, VI i VII uczestniczyli  grze związanej z kodami QR w ramach Tygodnia Kodowania. Zabawa polegała na znalezieniu ukrytego skarbu do którego prowadziły wskazówki zakodowane w kodzie QR. Trzyosobowe zespoły dysponując telefonem z aplikacją do skanowania kodów odczytywali wskazówki umieszczone na poszczególnych drzwiach sal lekcyjnych. Ostatnia wskazówka wskazywała, gdzie został ukryty skarb. Czas na wykonanie zadania 45 minut.

Karki świąteczne

 • Aleksandra Żyłkowska
  Aleksandra Żyłkowska
 • Angelika Jażewicz
  Angelika Jażewicz
 • Iwo Szostakiewicz
  Iwo Szostakiewicz
 • Julia Makar
  Julia Makar
 • Kacper Drupisz
  Kacper Drupisz
 • Kamila Gaweł
  Kamila Gaweł
 • Monika Żywiecka
  Monika Żywiecka
 • Wojciech Kierbić
  Wojciech Kierbić
 • 2019 - Karolina Kozłowska
  2019 - Karolina Kozłowska
f t g m